Четвер/9 Грудня,19:30

WEBKAMA Talks:
Анатолій Рогальський

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

9 грудня
19:30 за Київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Фінальну онлайн-зустріч четвертого сезону WEBKAMA Talks ми проведемо 9 грудня, а нашим гостем стане Анатолій Рогальський — маркетинг-директор monobank.

Анатолій почав свій професійний шлях як копірайтер та відеооглядач. Згодом був запрошений у маркетинг відділ «ПриватБанку», де розпочалася його кар’єра у сфері банкінгу на позиції маркетолога. Став заступником Дмитра Дубілета у проєкті «ПриватМаркет», а пізніше — керівником цього напряму. Після створення найзручнішого українського банку monobank, Анатолія запросили на позицію Chief Marketing Officer.

Команда, разом із Рогальським, хотіла змінити укорінене бачення людей на обслуговування в банках, як чогось неприємного та незручного, і їм вдалося це зробити, запровадивши перший в Україні безфілійний банк. 

Наразі в mono понад чотири мільйони користувачів, краща комунікаційна стратегія,  топовий Client Service, нагорода «Red Dot Award» та номінація в The Global Best of the Best Effie Awards. 

Темою нашої розмови буде маркетинг і бренд-менеджмент. Поговоримо про маркетинг глобально та локально в наші дні, роль інновацій та дизайну в ньому, а також про споживача та управління брендом.

 

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3356152628