Четвер/19 Травня,20:00

WEBKAMA Talks: Михайло Рудь

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

19 травня
20:00 за київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією

Наступна зустріч WEBKAMA Talks відбудеться 19 травня, як завжди, у Zoom. Гість четвертого епізоду п’ятого сезону наших неформальних онлайн-бесід – сценарист, креативний продюсер та режисер-постановник Михайло Рудь. У його професійному портфоліо кілька успішних телесеріалів, виготовлених на студії IQ Production, а також власна короткометражка “Типові проблеми” про підлітка на межі самогубства. Під час нашої розмови з Мішею у четвер ми зосередимося на питаннях режисерської роботи в умовах війни та дізнаємось, чим зараз живе теле- та кіноіндустрія.

Михайло Рудь працює у сфері кіновиробництва з 2013 року. На сьогодні, як сценарист та креативний продюсер компанії IQ Production, він має вже п’ять завершених проєктів  – телевізійні серіали “Великі почуття”, “Це кохання!”, “Матусі”, “Сидорéнки-Сидóренки” та його продовження “Сидорéнки-Сидóренки. Ремонт стосунків”. Торік Михайло дебютував у якості режисера короткометражної стрічки “Типові проблеми”, яка отримала Відзнаку за суспільну значущість на Хмельницькому кінофестивалі.

Зараз Міша, як і всі ми, намагається адаптуватись до воєнних часів та бере участь у діяльності спільноти War Against War, з деякими представниками якої ви вже мали змогу познайомитись на минулих подіях WEBKAMA. Він також продовжує вести “Хороший поганий злий подкаст” про актуальні події сьогодення з уклоном до кіно, формат якого теж довелося трішки змінити з огляду на теперішні обставини.

Саме про те, як трансформується зараз телевізійна та кіноіндустрія та що доводиться змінювати у власних робочих процесах і звичках, щоб пристосуватися до нових реалій, ми будемо говорити з Михайлом Рудєм 19 травня у Zoom.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3373792190