Четвер/13 Травня,19:30

WebKAMA Talks: Антон Слєпаков

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

19:30 за Київським часом
(UTC +3)

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Третя онлайн-зустріч нового сезону WEBKAMA Talks пройде 13 травня, і нашим гостем стане поет та музикант, фронтмен гурту «Вагоновожатые» — Антон Слєпаков.

Антон Слєпаков — культова фігура для кількох поколінь українських слухачів. Майже 25 років тому він зібрав гурт «Я И Друг Мой Грузовик», який став одним із найяскравіших явищ альтернативної сцени Дніпра. Команда випустила 8 альбомів і розпалася у 2012.

Уже через рік Антон повернувся на сцену в складі фронтмента гурту «Вагоновожатые». До нього приєднався харківський музикант Валентин Панюта, а пізніше — донецький барабанщик Станіслав Іващенко.

18 червня гурт представить новий альбом «Вогнепальне» на ЮБК. Після релізу альбому «Референс» у 2018 «Вогнепальне» — перший за три роки повноформатний альбом, до того ж, повністю україномовний.

Темою нашої розмови стане музика та творчість.

WEBKAMA Talks – це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це відбувалося б у вчительській.

Одна година лайв-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.
Участь – безкоштовна, але обов’язкова реєстрація, щоб отримати лінк на зустріч.

3334899583