Середа/6 Жовтня,00:00

WEBKAMA TALKS: ІВАН ДОРН

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

19:30 за Київським часом
(UTC +3)

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

8 червня відбулася фінальна онлайн-зустріч третього сезону WEBKAMA Talks. На неї ми запросили Івана Дорна — музиканта, продюсера та засновника лейблу Masterskaya.

За свою сольну музичну кар’єру Іван випустив три студійні лонгплеї — Co’n’dorn, Randorn та OTD. Зараз музикант працює над створенням четвертого студійного альбому.

У 2016 році Іван заснував за власний кошт музичний рекорд-лейбл та простір Masterskaya. З моменту створення лейбл попрацював вже з понад 80 артистами, серед яких YUKO, Constantine, гурт [О], Vegetarian Sisters та Cream Soda. Masterskaya допомогла почати свій публічний музичний шлях великій кількості виконавців.

Темою нашої розмови стали музика і творчість в епоху глобальної пандемії. Також ми поспілкувалися про локальну сцену, міжнародну експансію та визнання музиканта.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це відбувалося б у вчительській. Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3350549710