Вівторок/25 Травня,19:30

WEBKAMA Talks: Наталка Ворожбит

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

19:30 за Київським часом
(UTC +3)

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Наступна онлайн-зустріч третього сезону WEBKAMA Talks пройде 25 травня з драматургинею, сценаристкою та режисеркою Наталкою Ворожбит.

Наталка — шоуранерка та авторка нашумілого серіалу «Спіймати Кайдаша», сценаристка серіалу «Школа», а також фільмів «Кіборги» та «Дике поле». Її повнометражний режисерський дебют «Погані дороги» став призером Венеційського кінофестивалю і 20 травня виходить у широкий український прокат.

Як драматургиня Наталка написала близько двадцяти п’єс, які були поставлені як у найкращих українських театрах, так і різних країнах світу – Королівському Шекспірівському театрі («Зерносховище») та Театрі Роял Корт («Погані дороги») у Великій Британії, Театрі Магдебурга («Вій») у Німеччині та інших. А також вона є однією із засновниць «Тижня актуальної п’єси» та «Театру Переселенця».

Темою нашої розмови стане українське кіно та сценаристика.

WEBKAMA Talks – це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це відбувалося б у вчительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3341063898