Четвер/20 Травня,19:30

WEBKAMA Talks: Слава Балбек

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

19:30 за Київським часом
(UTC +3)

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Наступна онлайн-зустріч третього сезону WEBKAMA Talks пройде 20 травня, і нашим гостем стане Слава Балбек — архітектор та засновник студії Balbek Bureau, чиї проєкти офісів, готелів, ресторанів відомі не лише в Україні.

Balbek Bureau — архітектурна студія, яка вже 13 років займається проєктуванням спеціальних комерційних, корпоративних та житлових об’єктів та кожен рік отримує безліч міжнародних нагород, а їхні роботи публікуються у численних профільних періодичних виданнях по всьому світу.

Серед проєктів Слави та його команди — дизайн закладів Kyiv Food Market, Thailand Hi, China Hi, The Cake, The Bar, Barvy, Odesa Food Market, «Молодость», «100 років тому вперед», Zweig, готель Bursa Hotel, тату-студія 6:19, інтер’єр другого поверху Kyiv Academy of Media Arts, за який у 2013 році студія отримала декілька нагород, а також проєкти в Каліфорнії — заміський клуб в Пало-Альто і дизайн суспільного середовища у приміщенні старовинної церкви.

Минулого року Слава відкрив свій перший заклад «Дилетант», затишне кафе на Подолі, та незабаром готує до відкриття вже другий власний заклад — кафе «Дублер».

Темою нашої розмови стане дизайн та архітектура, а також поговоримо про предметний дизайн, відкриття нових закладів, хоббі та спортивні цілі.

WEBKAMA Talks – це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це відбувалося б у вчительській.

Одна година лайв-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

Участь – безкоштовна, але обов’язкова реєстрація, щоб отримати лінк на зустріч.

3337898650