Четвер/4 Листопада,19:30

WEBKAMA Talks:
Анна Земскова

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

4 листопада,
19:30 за Київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але
за попередньою реєстрацією

Наступна онлайн-зустріч четвертого сезону WEBKAMA Talks пройде 4 листопада і нашею гостею стане Анна Земскова —  fashion-редакторка та журналістка, кураторка курсу Fashion у КАМА, в минулому – головна редакторка журналів Harper’s Bazaar і Cosmopolitan в Україні.

Майже все професійне життя Анни пов’язане з журналістикою. Вона пройшла шлях від локальних lifestyle-видань до всесвітньо відомого журналу про моду — її загальний досвід роботи в глянцевій журналістиці складає близько 20 років. Протягом останніх семи років Анна очолювала Harper’s Bazaar, де, крім редакційного контенту займалася розвитком конкурсу для молодих талантів, які мріють працювати в індустрії моди, — Bazaar Fashion Forward.

За той час, що Анна Земскова обіймала посаду головної редакторки українського Harper’s Bazaar, видання пройшло шлях від креативної молодої редакції до потужного системного гравця української модної журналістики. Журнал об’єднав навколо себе команду професіоналів і багато в чому став визначати нові стандарти якості в професії.

Тепер Анна курує напрямок Fashion у КАМА, а також стала головною редакторкою журналу K-A-M-A Magazine, перший примірник якого вийде вже у листопаді.

Темою нашої розмови буде мода та журналістика. Ми поговоримо про український фешн-світ, локальні бренди, український глянець та фешн-журналістику в епоху блогерів.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3356859939