КАМА: ЛЕКЦІЯ АМЕРИКАНСЬКИХ РЕЖИСЕРІВ ДЖЕФРІ СОНДЕРСА ТА ДЖЕЯ ШАПІРО
Київська академія медіа мистецтв за підтримки Посольства США в Україні в п’ятницю, 3 березня, проведе спільну лекцію американськими режисерами Джефрі Сондерсом і Джеєм Шапіро, авторів документального фільму “Встати, суд іде!” ( “All Rise”), який цього року представлений в Україні в рамках Фестивалю американського кіно “Незалежність”. Показ фільму відбудеться 2 березня в кінотеатрі “Київ”, а наступного дня в КАМА. 3 березня о 19:30 режисери розкажуть нашим студентам про створення драматичних сцен і законах зйомки.
Джефрі Сондерс – кінорежисер, номінований на премію “Еммі”, і лауреат премії “Пібоді”, а також засновник продюсерської компанії “Cinema Capital”, яка спеціалізується на створенні візуального контенту – від художніх фільмів до інтерактивних програм.
Джей Шапіро – сценарист і режисер, який спеціалізується на міжнародній документалістиці, автор фільмів “Like Me, I am Here”, “Opposite Field” – хроніки спортивного життя бейсбольної команди Малої ліги Уганди.
Подивитися роботи режисерів можна за посиланням:
https://vimeo.com/jeffsaunders
http://www.jeffreysaunders.com/
https://vimeo.com/jayshapiro2000
А детальна програма фестивалю американського кіно “Незалежність” 2017 доступна за посиланням:
Новини
-
08 Листопада - 12:30
#KAMA24 Старт занять напрямку ADVERTISING&MARKETING
-
14 Жовтня - 12:30
2 Year Programs Старт занять
-
Осінній сезон в КАМА
Про те, як пройшов Welcome Day.
-
Відкрито набір брифів та проєктів для студентів
Зараз ми відкриті до співпраці. І оголошуємо набір брифів і проєктів на наступний сезон навчання для студентів всіх існуючих напрямів.
-
Досвід навчання
Що таке навчання на дворічних програмах очима студентів.
-
2025-09-10 09:00:00
РАНОК В КАМА: Жанна Озірна
10 вересня перший в новому сезоні “РАНОК в КАМА”. Надихати своєю історією ми запросили авторку та режисерку нового українського фільму "Медовий місяць", Жанну Озірну.
-