КАМА: ОСІННІЙ НАБІР. ГРАНТ ХУДОЖНИКАМ
Напрямок “Contemporary art” в КАМА представлено трьома курсами: “Artist”, “Art Management” и “New Media”.
Талановитим молодим художникам, які хочуть пройти навчання на курсі “Artist” і дізнатися більше про сучасне мистецтво, а також освоїти методи художнього дослідження під керівництвом тьютора Лесі Хоменко, щороку ми надаємо кілька грантових місць.
Гранти присвоюються на конкурсній основі. Щоб взяти участь в конкурсі на отримання гранту, вам потрібно заповнити анкету, відповісти на кілька запитань, підготувати мотиваційний лист та портфоліо.
Прийом заявок відкрито до 16 вересня.
Заповнити анкету та ознайомитися з усіма деталями можна на нашому сайті
Новини
-
SMALL TALK: АННА ВОВК З АНТОНОМ ЄРЕМЕНКО
-
2026-04-30 09:00:00
РАНОК В КАМА: ТУЧА
30 квітня перший в новому сезоні “РАНОК в КАМА”. Надихати своєю історією ми запросили музичну продюсерку, артистку та ведучу "Слей Шоу" — Марію Тучку (ТУЧА).
-
ЯК МИ ПРОВЕЛИ WELCOME DAY #KAMA25
-
CAREER PATH: Head of Brand
-
ТАКТИЧНА П'ЯТНИЦЯ В КАМА
-
KAMA на UFW
Цього року KAMA стала партнером Ukrainian Fashion Week FW26–27. Запрошуємо вас на відкриту лекцію, яка відбудеться 13 березня о 17:00 в лекторії UFW на тему: "Комунікації в моді: як створювати вплив та бажання"
-