WEBKAMA TALKS: ОЛЕКСІЙ ТАРАСОВ
Сьома онлайн-зустріч в новому сезоні пройде у вівторок, 3 листопада. Нашим героєм буде Олексій Тарасов – в минулому головний редактор Esquire Україна, Buro 24/7 Україна, радіоведучий, тележурналіст і редактор Афіші. Зараз він головний редактор Радіо НВ.
А ще Льоша один з головних експертів кіно. Всі найцікавіші і ексклюзивні інтерв’ю з великими людьми кінематографа – його заслуга.
Темою нашої розмови буде журналістика.
“WEBKAMA Talks” – це серія онлайн-зустрічей з кураторами, лекторами і запрошеними спікерами КАМА в неформальній діджитал-обстановці – так, як це б відбувалося в учительській КАМА.
Одна година лайв-трансляції з одним гостем, одним модератором і 101 питання з аудиторії. Живе спілкування та обговорення на задану тему. Прямі питання і такі ж відповіді.
Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною і активним учасником нашого креативного ком’юніті.
Участь безкоштовна, але обов’язкова реєстрація, щоб отримати лінк на зустріч.
Новини
-
SMALL TALK: АННА ВОВК З АНТОНОМ ЄРЕМЕНКО
-
2026-04-30 09:00:00
РАНОК В КАМА: ТУЧА
30 квітня перший в новому сезоні “РАНОК в КАМА”. Надихати своєю історією ми запросили музичну продюсерку, артистку та ведучу "Слей Шоу" — Марію Тучку (ТУЧА).
-
ЯК МИ ПРОВЕЛИ WELCOME DAY #KAMA25
-
CAREER PATH: Head of Brand
-
ТАКТИЧНА П'ЯТНИЦЯ В КАМА
-
KAMA на UFW
Цього року KAMA стала партнером Ukrainian Fashion Week FW26–27. Запрошуємо вас на відкриту лекцію, яка відбудеться 13 березня о 17:00 в лекторії UFW на тему: "Комунікації в моді: як створювати вплив та бажання"
-