Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary Art

МІСЦЕ

Київ, вул. Дмитрівська, 80

Час:

19 липня
19:00

Запрошуємо вас до Академії на другу презентацію нової освітньої програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію”, яка відбудеться 19 липня о 19:00.

Метою курсу є надати учасникам як теоретичні знання, так і практичні навички для створення культурних проєктів, що сприятимуть збереженню пам’яті. Курс орієнтований на художників, культурних менеджерів, комунікаційників, дизайнерів, режисерів, маркетологів та всіх, хто працює і створює комунікації у сфері пам’яті, культурної спадщини або війни.

Мистецький практикум складається з двох частин: базовий інтенсив та основна частина – посилений курс. Наразі, продовжується реєстрація на базовий інтенсив, який стартує вже 29 липня. 

5-денний інтенсив спрямований на вивчення, осмислення та розвиток культурного продукту, та передбачає введення в історію сучасного мистецтва та вивчення основних інструментів менеджменту, правових аспектів та комунікацій.

Детальна інформація та програма курсу.

Участь у програмі допоможе ефективніше працювати зі складними темами пам’яті та історії, створювати та розвивати проєкти з урахуванням етичних стандартів та сприяти збереженню культурних цінностей. 

Під час презентації ви зможете дізнатися більше про курс, поставити запитання та обговорити свої ідеї з лекторами та майбутніми учасниками.

У рамках презентації відбудеться лекція Луї Бікфорда на тему “Якою має бути меморіалізація в демократичному суспільстві?”.

Луї Бікфорд — викладач Columbia University та провідний експерт з роботи з пам’яттю у фонді “Партнерство за сильну Україну”. Луї має понад 25 років досвіду у сфері міжнародних прав людини та унікальну експертизу у сфері меморіалізації, працюючи над проєктами на деокупованих і прифронтових територіях.

Під час лекції ми обговоримо, як меморіалізація пов’язана з досягненням суспільної справедливості, чому мистецтво та мистецький підхід є найбільш відповідними у цьому контексті, а також проблему спадщини радянських підходів до меморіалізації, включаючи використання тоталітарних образів та наративів.

Мова лекції: англійська.

Курс “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” є освітньою програмою, що розробляється командою Громадської організації “Музей сучасного мистецтва” і реалізується у партнерстві з Kyiv Academy of Media Arts. Курс також реалізується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

До зустрічі в КАМА!