Вівторок/26 Квітня,20:00

WEBKAMA Talks: Микита Глущенко

Деталі

МІСЦЕ

Online-зустріч у Zoom

Час:

26 квітня
20:00 за київським часом

ВАРТІСТЬ:

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією

Третій онлайн-епізод п’ятого сезону WEBKAMA Talks відбудеться 26 квітня. Цього разу нашим гостем буде Микита Глущенко – засновник студії Komm zu mir Production та сценарист і продюсер проєкту “Орел і решка”. Під час зустрічі у Zoom ми поговоримо з Микитою про сторітелінг в умовах війни.

Гість наступної WEBKAMA Микита Глущенко пише сценарії для телевізійних фільмів, серіалів та програм вже більше 10 років. За цей час він встиг попрацювати з такими медіа компаніями, як 1+1, Новий канал та СТС, здійснивши проєкти “Будиночок на щастя”, “Догори дриґом”, “Орел і решка”, “Добрий вечір”, “Найкращий тиждень мого життя” та багато інших.

У 2018 році Микита заснував студію відео-продакшену повного циклу Komm zu mir Production, яка робила кліпи для Івана Дорна та разом з Red Pepper Film працювала над спільним виробництвом його шоу “Годный год 2.0” та “Чё такие кислые?”. На рахунку компанії також участь у проєктах “Копи на роботі”, “Пошли Беднякова” і чимало інших розважальних програм.  

Сьогодні Глущенко став частиною спільноти War Against War і вимушений адаптувати свій талант сторітелера до умов воєнного часу. Саме про це ми хочемо поговорити з Микитою під час нашої онлайн-зустрічі, щоб дізнатись про можливості для працівників креативної індустрії у нинішніх обставинах. 

Сподіваємось, що разом ми зможемо віднайти відповіді на складні питання, які зараз хвилюють кожну творчу людину. Тому приєднуйтесь до нас наступного вівторка і не втрачайте можливості поспілкуватись з професіоналами креативної сфери у неформальній атмосфері, де буде почутий голос кожного.

WEBKAMA Talks — це серія онлайн-зустрічей для спілкування з кураторами, лекторами та запрошеними спікерами КАМА в неформальній обстановці інтернету так, як це б відбувалося в учительській.

Одна година онлайн-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

3364976711