КАМА: ГЕРОЙ ІНДУСТРІЇ СТЕПАН РЯБЧЕНКО
29 жовтня, вже в наступну суботу, в КАМА почнуть займатися студенти курсів “Graphic Design Advanced” та “Digital: Design & Art Direction”.
За традицією Академії, перше заняття у студентів напряму “Design” пройде в форматі надихаючої лекції від Героя індустрії.
Цього разу ми запросили молодого, але вже визнаного українського художника з Одеси – Степана Рябченко.
Без його робіт не обходиться жодна знакова виставка українського сучасного мистецтва, а частина з них виставлялася в найпрестижнішій лондонській галереї сучасного мистецтва Saatchi Gallery, а також музеях в Братиславі, Нью-Йорку, Москві, Відні, Вільнюсі та інших.
Його роботи знайшли притулок у багатьох приватних колекціях в різних куточках миру. У своїй творчості Степан використовує сучасні комп’ютерні технології та програми, балансуючи на межі класичних і нових медіа, а його роботи розмивають кордони між класичною картиною і цифровим зображенням. Свої цифрові принти, за аналогією з архітектурними проєктами, він характеризує як проєктування середовища, окремого світу в форматі зображення, але не дивлячись на це називає їх картинами.
І як каже сам художник: “Для мене в моїх роботах, перш за все, важлива ідея і образ. Я експериментую всіми доступними мені засобами. Але я, скоріше, не малюю, а проэктую оточення в форматі зображення”.
Про те, як художник прийшов до сучасного мистецтва через архітектуру, а також пронайвідоміші свої роботи Степан Рябченко розповість на нашій зустрічі в суботу.
А для всіх, хто хотів потрапити до осінньої групи, нагадуємо, що реєстрація на курси “Graphic Design Advanced” і “Digital: Design & Art Direction” відкрита до 28 жовтня.
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-