KAMA MORNING: Іван Алцибєєв (Reface)

Раді оголосити наступну зустріч в рамках KAMA MORNING.
20 липня гостем КАМА стане співзасновник додатку RefaceІван Алцибєєв. Іван має 13 років підприємницького досвіду — від власного бару до hardware-стартапу.
Перший бізнес він відкрив у 19 років, у 22 заснував власне диджитал-агентство CHEESEBANANA (понад 100 запущених продуктів), а у 25 років став співзасновником і Head of Product автомобільного hardware-стартапу Finova. Працював у США та має досвід у маркетингу та комунікаціях.
У 2019 році Іван став кофаундером і CPO Reface (тоді Reflect). Разом із командою придумав і реалізував концепцію додатку від ідеї до 100 мільйонів завантажень та 1-го місця в американському App Store. Команді на це знадобилося 14 місяців, — у Snapchat такий результат зайняв 28 місяці, а у TikTok — 31.
Сьогодні він поєднує дві ролі (COO + CPO) і відповідає за продуктову стратегію, культуру компанії та глобальний бренд Reface.
Під час нашої ранкової зустрічі Іван Алцибєєв розкаже про свій професійний шлях від реклами до стартапів, ряд невдалих проєктів та як весь цей досвід допоміг грандіозному успіху Reface. Також він розповість про цінності, принципи та майбутні цілі одного з найуспішніших українських додатків у світі.
Таймінг події:
08:30 – 09:00 — реєстрація гостей, кава, мафіни та круасани
09:00 – 10:00 — лекція, сессія Q&A
Подія для усіх бажаючих.
Обов’язкова реєстрація.
Кількість місць обмежена.

Новини