KAMA: PORTFOLIO REVIEW ТА ВИПУСКНИЙ 2014
В суботу, 27 вересня, Київська академія медіа мистецтв вручила 90 дипломів випускникам перших двох наборів рекламних спеціальностей Art Direction, Copywriting, Strategy і Digital. У програмі вечора було Portfolio review з потенційними роботодавцями для студентів, що бажають знайти або змінити роботу, і вечірка. Пропонуємо вам подивитися, як це було.
Новини
-
2023-09-28 08:30:00
РАНОК В КАМА: ГОША ТИХИЙ
Гоша Тихий – радник міністра закордонних справ України
-
2023-09-19 19:30:00
WEBKAMA TALKS: ЛЮДА БЕЙ
У вересні ми відновлюємо наш формат зустрічей WEBKAMA Talks. Це вже четвертий сезон. І першою гостею ми запросили стати Люду Бей. Кураторку курсу STRATEGY в КАМА та стратегиню з Banda.
-
2023-08-29 08:30:00
РАНОК В КАМА: Василь Байдак
Василь Байдак — стендап-комік, співзасновник та актор «Інародного театру абсурду «Воробушек», волонтер, автор хітів-зборів «Просто скинь донат» і «Требабус», за допомогою яких зміг зібрати майже 2 мільйони гривень на потреби ЗСУ.
-
Вадим Пінягін: «Я зняв кліп не тому, що хотів бути режисером»
Режисер кліпу на композицію Андрія Бармалія «Я нормально» — про те, як візуалізувати трек без слів, знайти команду й інші челенджі першої відеороботи.
-
2023-08-26 13:00:00
2 Year Programs: Відкриті двері
Welcome Day (Відкриті Двері) — це можливість зазирнути в КАМА, дізнатися про те, як і коли проходить навчання на дворічних програмах, познайомитися з кураторами, координаторами та командою Академії.
-
2023-07-27 08:30:00
РАНОК В КАМА: Антоніо Лукіч
Режисер гучно заявив про себе у 2019 році, коли випустив дебютний повнометражний фільм «Мої думки тихі». Не менш успішною виявилася наступна стрічка режисера «Люксембург, Люксембург». На події будемо спілкуватися про те, як створюються фільми та про розвиток українського кіно.
-