КАМА: ЗАПУСК НОВИХ КУРСІВ «CONTEMPORARY ART» ТА «ART MANAGEMENT»
Цього року Київська академія медіа мистецтв продовжує розширюватися і відкривати нові напрями навчання. Однією з головних новин нового сезону в КАМА став запуск напрямку, присвяченого сучасному мистецтву, де вже йде набір студентів на два окремих курси.
Перший – Contemporary Art. Він розрахований на тих, хто вже отримав базову художню освіту або має відповідну професійну практику. Програма спрямована на розвиток критичного мислення та освоєння методу художнього дослідження як одного з найбільш актуальних для сучасного мистецтва.
Другий курс – Art Management. В його основі – робота над покроковою реалізацією мистецького проєкту з провідними арт-менеджерами країни, введення в теорію сучасного мистецтва, авторські воркшопи від практикуючих фахівців.
Обидві програми передбачають спільну практичну роботу. Студенти двох курсів протягом декількох місяців будуть розробляти і готувати до публічної презентації фінальний проєкт. Кращі проекти будуть реалізовані в галереях партнерів КАМА.
Кураторками напрямку будуть Марія Ланько, Ольга Балашова та Лізавета Герман – молоді незалежні арт-критики.
«В Україні актуальна художня сцена абсолютно не інтегрована в систему художньої освіти, що ось уже більше 20-ти років тягне за собою безліч негативних наслідків – від професійних помилок, що постійно повторюються, до відсутності спадкоємності між поколіннями і, як наслідок, традиції українського мистецтва. В рамках курсу “Сучасне мистецтво” ми б хотіли цю проблему частково вирішити. КАМА стане першим і єдиним на сьогоднішній день місцем в Україні, де можна повчиться мистецтва у Тіберія Сільваші та Олександра Ройтбурда, Лесі Хоменко та Анастасії Рябової, а навчитися управляти пов’язаними з ним процесами – у Бйорн Гельдхоф та Олесі Островської-Лютої.
Важливою особливістю курсу для менеджерів також стане практичне знайомство зі специфікою української культурної сфери і “робота над помилками” на прикладі конкретних публічних проєктів, а також постійна взаємодія з художниками на різних етапах курсу, включаючи спільну фінальну презентацію,»- кажуть кураторки курсів.
Набір на нові напрямки вже почався і триватиме до 20 квітня.
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-