KAMA ЗАПУСКАЄ ДВОРІЧНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ
У 2019 році Київська Академія Медіа Мистецтв запустила перший набір на 2-річні освітні програми денної форми навчання. Зараз доступні 3 спеціальності: Graphic Design, Creative Advertising і Contemporary Art.
Ці 3 курси – альтернатива класичному освітньому процесу, можливість не вибирати найбільш прийнятне з усього непідходящого. Це шанс зберегти роки життя, уникнувши змагань із суб’єктивним оцінюванням і застарілим ГОСТом.
Програма Creative Advertising розроблена спеціально для тих, хто хоче розкрити свій креативний потенціал і пасля закінчення курсу розпочати кар’єру в рекламі чи суміжних індустріях.
Курс включає основи дизайну, копірайтингу, арт-дирекшну, написання сценаріїв, фільммейкінгу. Програма складається із загальних предметів, спеціалізованої теорії, вивчення основних графічних редакторів, додатків для роботи з відео і великої кількості воркшопів.
Програма Graphic Design розроблена для тих, хто прагне зв’язати свою професійну діяльність з дизайном: освоїти необхідні навички, отримати актуальні знання та досвід, а також напрацювати конкурентноздатне портфоліо.
Програма включає загальні предмети і спеціалізовані, в рамках яких студенти будуть працювати з кольором, композицією, шрифтами, оформляти логотипи, плакати, інфографіку, сайти й інтерфейси, досліджувати й аналізувати інформацію.
Програма курсу Contemporary Art — це прогресивний симбіоз теорії та практики: від малюнку до перформансу, інсталяції, практик безпосередньої взаємодії, фото й відео.
это прогрессивный симбиоз теории и практики: от рисунка и живописи до перформанса, инсталляции, практик непосредственного взаимодействия, фото и видео.
По закінченню курсу молоді художники розумітимуться на системі мистецтва, зможуть самостійно створювати твори в різних медіа, правильно презентувати себе, працювати з художніми інституціями і реалізують декілька проєктів.
Набір студентів 2019 року
Семестри:
- I семестр: 07.10.2019 — 31.01.2020;
- II семестр: 17.02.2020 — 19.06.2020;
- III семестр: 12.10.2020 — 29.01.2021;
- IV семестр: 15.02.2021 — 01.07.2021.
Форма навчання: денна (понеділок-п’ятниця), заняття починаються о 10:00
Набір студентів:
- перший набір — з 01.06.2019 по 15.07.2019;
- другий набір — з 09.08.2019 по 31.08.2019.
Вартість:
- перший набір — 25 000 гривень/семестр;
- другий набір — 30 000 гривень/семестр.
Контактна інформація
Телефон: +38044 48 20 997
E-mail: admissionsdepartment@k-a-m-a.com
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-