#KAMA12: СТАРТ ЗАНЯТЬ
Уже цієї суботи, 6 квітня, починаються заняття у студентів 4 напрямів. За традицією КАМА перше заняття пройде в форматі лекції від героїв індустрії.
Надихати студентів курсів Art Direction, Copywriting, Strategy і Digital Marketing ми запросили співзасновника і креативного директора Banda Agency – Павла Вржеща.
Ukraine Now, Євробачення, Comfy, Goodwine, Helen Marlen, Національний художній музей та ВДНГ – про проєкти Banda знають не тільки в Україні, що доводять міжнародні нагороди і світове визнання. Минулого року Banda стала Агенцією року за версією Red Dot Awards, а також отримала свою першу нагороду від Cannes Lions.
Про те, як їм це вдається і які круті проєкти ще попереду, Паша розповість на нашій лекції у форматі “Герой індустрії”.
Розповідати студентам курсу Brand Management про специфіку роботи з великими брендами буде Жанна Стрельникова – маркетинг-директор Coca-Cola Ukraine.
Жанна займається маркетинговою стратегією брендів з 2010 року. Керує промо, PR, івенти, BTL, digital і запуски нових продуктів зараз в компанії Coca-Cola Ukraine, а до цього в PepsiCo. Запустила кілька великих проєктів у рамках спонсорства з Лігою чемпіонів УЄФА, Євробаченням, M1 Music Awards.
Перше заняття у майбутніх графічних і веб-дизайнерів проведе Вік Ватаманюк. Дизайн-директор Madcats Agency, автор впізнаваної айдентики для “Планета Кіно”, Helen Marlen і Кatacult, Вік також має досвід роботи в дизайн-студії Артемія Лебедєва. На лекції в форматі героя індустрії він розповість про свої принципи і проєкти, нестандартний погляд на дизайн і креативну індустрію в цілому.
На курсі Filmmaking заняття розпочне режисерка і сценаристка Тоня Ноябрьова.
Кілька фестивально успішних короткометражних проєктів підготували її до великого прориву – дебютного повнометражного фільму. “Герой мого часу” стартував у прокаті у вересні 2018 і зібрав чверть мільйона гривень. Тоня довела, що українське кіно може бути потрібним, затребуваним і комерційно успішним. Зараз вона працює над новим амбітним проєктом. Втім, якраз про це ми і поговоримо в суботу.
А у студентів курсу Fashion перше заняття проведе засновниця агенції BUSY.agency і фешн-консультантка – Яна Бучко.
Яна в індустрії моди вже більше 12 років і за цей час встигла попрацювати з відомими українськими та міжнародними брендами. Про особливості фешн-індустрії в Україні і про те, як молодим брендам домогтися успіху, Яна розповість на першій лекції.
Дуже чекаємо на студентів нового набору на перших лекціях!
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-