#KAMA13: ФІНАЛЬНЫЙ ПРОЄКТ СТУДЕНТІВ КУРСУ NEW MEDIA
Восени почала займатися група студентів нового курсу в КАМА – “New Media”. За час навчання студенти вивчали теорію й історію відеоарту, маппінг, віджеїнг, основи звукозапису і звукорежисури, теорію й історію медіаперформансу, цифрове мистецтво і медіаінсталляціі, працювали з декількома арт-проєктами.
А в якості фінальної роботи студенти представили одразу декілька робіт, створених в рамках глобального арт-фестивалю HeForShe Arts Week, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші арт-інституції.
Музейна інсталяція в NAMU
Це одна з робіт, представлена в Національному художньому музеї (NAMU). Наша інтерактивна інсталяція ставить перед собою за мету переосмислити мистецтво художниць в історичному контексті. Неможливість побачити роботи жінок-художниць, які жили і працювали в 21-му столітті – сумна реальність нашого часу. Намагаючись відштовхнутися від цих візуальних бар’єрів, студенти створили інтерактивну інсталяцію, яка разом з генеративною аудіовізуальною частиною дозволяє побачити роботи жінок-художниць у просторі музею.
Інсталяція та перформанс в “Довженко Арт-Центрі”
Ми живемо у світі соціальних зв’язків, що породжують щоденні зміни в нашому житті. Жінки і чоловіки, діти і люди похилого віку – всі ми утворюємо різні соціальні системи і групи, що існують як окремі живі організми. Намагаючись знайти і підкреслити свою індивідуальність, людям також важливо відчувати себе причетними до чогось більшого. Ми хочемо впливати на цей світ.
Наша планета, життя в цілому – велика і складна система. Події та наслідки наздоганяють нас не відразу, а часом у такому видозміненому вигляді важко розпізнати передумови, які ми самі і створили.
Ми вважаємо, що кожне наше слово або дія, навіть найменший крок – мають значення. Своїми вчинками ми впливаємо на навколишнє середовище і майбутнє. Інтерактивна інсталяція до 2-ї річниці HeForShe Ukraine наочно показує, наскільки кожен ваш крок значимий і змінює щось навколо вас.
У медіаперформансі у виконанні студентів курсу New Media текст пісні генерується за допомогою комп’ютерного алгоритму з текстами французької письменниці Сімони де Бовуар з книги “Друга стать”. “Обірвані пропозиції і розхитані голосу” обумовлені неможливістю архаїчно патріархального суспільства почути і зрозуміти позиції сучасних жінок.
Публікуємо фотографії та зовсім скоро додамо відео, яке краще ілюструє самі роботи.
А поки нагадуємо, що набір на наступний курс вже відкрито
Новини
-
Грант на навчання на курсах ART DIRECTION та CREATIVE COPYWRITING
-
Як почати писати для глянцю? Досвід студентки Катерини Асоскової, яка проходить практику в Vogue.ua
«Спочатку я навіть мріяти не могла, що писатиму для глянцю такого рівня, але вже маю п'ять опублікованих текстів»
-
Усі брешуть, окрім чисел Базовий гайд з продуктової аналітики від лекторки Дар’ї Попової
-
2023-04-20 08:30:00
РАНОК В КАМА: Дарія Зарівна
Радниця керівника Офісу Президента і засновниця медіа про креативну економіку Vector
-
#KAMA Alumni: Ольга Саранча Бренд-менеджерка Robota.ua
«Я зрозуміла, що якщо моя суперсила — це математика, то стратегія мені пасує найбільше»
-
#KAMA Alumni: Олексій Смєхов Креативний директор Human Agency
«Ще 9 років тому я вважав, що креативний директор – виключно про творчість, та це не так»
-