Brand Cult

Набір студентів

Кількість студентів у групі обмежана.
Набір триває до 30 листопада за умови наявності вільних місць.

ТРИВАЛІСТЬ

8 тижнів

ФОРМАТ

Навчання дистанційне, у форматі вебінарів. Зустрічі проходитимуть щонеділі, з 12:00 до 15:30 за київським часом

Вартість

Інтенсивна програма передбачає два варіанти участі: базовий формат вебінарів і практичних завдань, та формат із додатковими приватними консультаціями від куратора.
Вартість 15000 грн та 26000 грн відповідно.

Follow me — фраза, яку ми чуємо щодня в кожному куточку онлайн та офлайн життя. 2000 років тому вона прозвучала вперше і стала частиною великої історії, в яку і досі вірять більше третини людства. То були слова Ісуса Христа до його апостолів.

Сьогодні, свідомо чи ні, ми належимо до різних “церков” брендів. Слідкуємо за ними в соціальних мережах і кожного дня читаємо їхні “священні” писання в Instagram, Facebook, TikTok чи навіть в LinkedIn.
Що спільного між релігією, брендом та маркетингом? Правильною відповіддю буде інше запитання: чи є між ними різниця? Якщо взяти інший кут зору нам відкриється божественне одкровення. Бренд в наш час = релігія. Але чому за одним брендом стоять черги парафіян і регулярно роблять пожертви у виді покупок, а ім’я іншого складно навіть згадати.

Будь-яка релігія або якісно сконструйований культ дає своїм послідовникам чотири ключові блага: сенс життя, ціль життя, відчуття приналежності комюніті та традиції та ритуали.

По своїй істинній природі нам всім конче необхідно вірити у щось і бути частиною чогось більшого ніж ми самі. Belong and Believe. В рівнянні життя є одна всім відома константа — смерть. Тому людина потребує інших складових, які полегшать життя та очікування смерті. Нам всім потрібна надія, сенс, ціль та обіцянка.
Зараз ми живемо в часи фанатиків, але вже не релігійних. Новими проповідниками стають власники корпорацій, приміром, Ілон Маск, або навіть реп-виконавці як Kaney West.

 

“Now that I am in service to Christ, my job is to spread the gospel, to let people know what Jesus has done for me… and in that I am no longer a slave. I am a son now, a son of God. I am free.” — казав Ye перед, а можливо після свого чергового дропу з Adidas, а можливо GAP.

 

Нові культи у маси несуть бренди, а не релігії. Ми читаємо бренд маніфести, а не священні писання. Ми стоїмо у черзі за новим айфоном, а не за благословенням. Ми живемо у часи коли традиційні релігії втрачають свій appeal і аудиторію, а границі між культом, культурою та брендом майже не існує.

Курс Brand Cult — лише частина мульті-платформеного проєкту. Brand Cult це:  книга, подкаст, документальний фільм-дослідження, офлайн та онлайн зустрічі, консалтингова компанія і навіть мерч.

У курсі Brand Cult ви дізнаєтесь як з вашого бренду зробити культ чи навіть релігію. Ми вивчимо основні атрибути релігій і як їх застосовувати для побудови бренду. Дослідимо паралелі між релігією і маркетингом, які змінять ваш підхід у роботі. Кожен з вас отримає унікальний інструментарій: “Brand Cult”: TOOLS BOOK i “Brand Cult”: CHECK BOX, які надалі допоможуть вам якісно переосмислити підхід до побудови бренду і вивести його на інший рівень.

Дослідження показують, що релігійні люди щасливіші й живуть довше. Тому у нас з вами одна місія — створювати бренди, які роблять людей щасливішими, а їхніх власників багатшими. Тобто створювати культові бренди і вирощувати максимально віддану і лояльну до них аудиторію.

Курс Brand Cult рекомендується для професіоналів бізнес, маркетинг і креативних сфер.

  • Власники бізнесу зрозуміють, що їм не вистачає в бренд побудові, щоб надати більшу цінність своєму продукту і заробляти більше.
  • Маркетинг-директори, бренд-менеджери та інші спеціалісти з маркетингу зрозуміють, як краще управляти своїми брендами та отримувати щорічні бонуси.
  • А представники креативних агенцій від аккаунт-менеджерів до дизайнерів, стратегів, копірайтерів та арт-директорів зрозуміють, як для своїх клієнтів створювати культові бренди.
  • Для HR-директорів з IT компаній, цей курс також можна використовувати для побудови внутрішнього бренду компанії.
  • Для створення особистого бренду цей курс також буде дуже корисним.

Куратори курсу

  • Сергій Вовк

    Креативний директор, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та альтернативного медіа War Against War (WAW). Навчався в Miami Ad School (США). Понад 15 років займається комунікаціями та маркетингом. Працював у великих міжнародних рекламних агенціях, таких як Leo Burnett та Ogilvy&Mather Ukraine.

Креативний директор, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та альтернативного медіа War Against War (WAW).
Навчався в Miami Ad School (США). Понад 15 років займається комунікаціями та маркетингом. Працював у великих міжнародних рекламних агенціях, таких як Leo Burnett та Ogilvy&Mather Ukraine.

Сергій Вовк