Brand Cult

Набір студентів

Набір триває

ТРИВАЛІСТЬ

8 тижнів

ФОРМАТ

Навчання дистанційне, у форматі вебінарів. Зустрічі проходитимуть щонеділі, з 12:00 до 15:30 за київським часом

Вартість

Інтенсивна програма передбачає два варіанти участі: базовий формат вебінарів і практичних завдань, та формат із додатковими приватними консультаціями від куратора.
Вартість 15000 грн та 26000 грн відповідно.

Follow me — фраза, яку ми чуємо щодня в кожному куточку онлайн та офлайн життя. 2000 років тому вона прозвучала вперше і стала частиною великої історії, в яку і досі вірять більше третини людства. То були слова Ісуса Христа до його апостолів.

Сьогодні, свідомо чи ні, ми належимо до різних “церков” брендів. Слідкуємо за ними в соціальних мережах і кожного дня читаємо їхні “священні” писання в Instagram, Facebook, TikTok чи навіть в LinkedIn.
Що спільного між релігією, брендом та маркетингом? Правильною відповіддю буде інше запитання: чи є між ними різниця? Якщо взяти інший кут зору нам відкриється божественне одкровення. Бренд в наш час = релігія. Але чому за одним брендом стоять черги парафіян і регулярно роблять пожертви у виді покупок, а ім’я іншого складно навіть згадати.

Будь-яка релігія або якісно сконструйований культ дає своїм послідовникам чотири ключові блага: сенс життя, ціль життя, відчуття приналежності комюніті та традиції та ритуали.

По своїй істинній природі нам всім конче необхідно вірити у щось і бути частиною чогось більшого ніж ми самі. Belong and Believe. В рівнянні життя є одна всім відома константа — смерть. Тому людина потребує інших складових, які полегшать життя та очікування смерті. Нам всім потрібна надія, сенс, ціль та обіцянка.
Зараз ми живемо в часи фанатиків, але вже не релігійних. Новими проповідниками стають власники корпорацій, приміром, Ілон Маск, або навіть реп-виконавці як Kaney West.

 

“Now that I am in service to Christ, my job is to spread the gospel, to let people know what Jesus has done for me… and in that I am no longer a slave. I am a son now, a son of God. I am free.” — казав Ye перед, а можливо після свого чергового дропу з Adidas, а можливо GAP.

 

Нові культи у маси несуть бренди, а не релігії. Ми читаємо бренд маніфести, а не священні писання. Ми стоїмо у черзі за новим айфоном, а не за благословенням. Ми живемо у часи коли традиційні релігії втрачають свій appeal і аудиторію, а границі між культом, культурою та брендом майже не існує.

Курс Brand Cult — лише частина мульті-платформеного проєкту. Brand Cult це:  книга, подкаст, документальний фільм-дослідження, офлайн та онлайн зустрічі, консалтингова компанія і навіть мерч.

У курсі Brand Cult ви дізнаєтесь як з вашого бренду зробити культ чи навіть релігію. Ми вивчимо основні атрибути релігій і як їх застосовувати для побудови бренду. Дослідимо паралелі між релігією і маркетингом, які змінять ваш підхід у роботі. Кожен з вас отримає унікальний інструментарій: “Brand Cult”: TOOLS BOOK i “Brand Cult”: CHECK BOX, які надалі допоможуть вам якісно переосмислити підхід до побудови бренду і вивести його на інший рівень.

Дослідження показують, що релігійні люди щасливіші й живуть довше. Тому у нас з вами одна місія — створювати бренди, які роблять людей щасливішими, а їхніх власників багатшими. Тобто створювати культові бренди і вирощувати максимально віддану і лояльну до них аудиторію.

Курс Brand Cult рекомендується для професіоналів бізнес, маркетинг і креативних сфер.

  • Власники бізнесу зрозуміють, що їм не вистачає в бренд побудові, щоб надати більшу цінність своєму продукту і заробляти більше.
  • Маркетинг-директори, бренд-менеджери та інші спеціалісти з маркетингу зрозуміють, як краще управляти своїми брендами та отримувати щорічні бонуси.
  • А представники креативних агенцій від аккаунт-менеджерів до дизайнерів, стратегів, копірайтерів та арт-директорів зрозуміють, як для своїх клієнтів створювати культові бренди.
  • Для HR-директорів з IT компаній, цей курс також можна використовувати для побудови внутрішнього бренду компанії.
  • Для створення особистого бренду цей курс також буде дуже корисним.

Куратори курсу

  • Сергій Вовк

    Креативний директор, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та альтернативного медіа War Against War (WAW). Навчався в Miami Ad School (США). Понад 15 років займається комунікаціями та маркетингом. Працював у великих міжнародних рекламних агенціях, таких як Leo Burnett та Ogilvy&Mather Ukraine. З листопаду 2023 був також назначений креативним директором Megogo, де відповідає за комунікацію бренду на ринках Польщі, Казахстану та України.

Креативний директор, співзасновник Kyiv Academy of Media Arts (KAMA) та альтернативного медіа War Against War (WAW). Навчався в Miami Ad School (США). Понад 15 років займається комунікаціями та маркетингом. Працював у великих міжнародних рекламних агенціях, таких як Leo Burnett та Ogilvy&Mather Ukraine. З листопаду 2023 був також назначений креативним директором Megogo, де відповідає за комунікацію бренду на ринках Польщі, Казахстану та України.

Сергій Вовк