#KAMA17 Старт занять
На початку листопада відбувся початок занять у студентів осіннього набору вечірніх програм #KAMA17.
За нашою традицією, вступні лекції для студентів напрямків Advertising & Marketing, Design, Film, Fashion і Contemporary Art проводять Герої індустрії.
Так 6 листопада вступну лекцію студентам напрямку Fashion провела Катя Сільченко — засновниця та креативна директорка українського prêt-à-porter бренду the COAT by Katya Silchenko. Бренд неодноразово отримував нагороди «Best Fashion Awards» та «Кращий жіночий бренд» за версією журналу Pink та Cosmopolitan Awards.
Також Катя бренд-амбасадорка L’OREAL Paris в Україні та перша українка, яка дефілювала подіумом шоу L’OREAL Paris Le Défilé на Тижні високої моди в Парижі, разом з посланницями бренду L’OREAL Paris з усього світу: Хелен Міррен, Єва Лонгорія, Даутцен Крус, Айшварія Рай, Ембер Герд та іншими.
А Андрій Лісанов надихав та розбирав свої роботи зі студентами напрямку Film.
Лісанов — DOP/Director/Editor і наш випускник набору #kama7.
Він один із тих фільммейкерів, які режисують, знімають та монтують свої роботи. Свій перший кліп зняв ще у 2010 році. Серед його робіт рекламні відео та кліпи для Boulevard Depo, Смокі Мо, OTOY, NKNKT і інших.
9 листопада розпочались заняття для UX-дизайнерів із вступної лекції від кураторів.
А вже в суботу 13 листопада
O 12:00 Віолетта Титаренко проведе вступну лекцію, для студентів вечірньої програми Brand Management.
У маркетингу Віолетта працює понад 15 років, за цей час вона пройшла шлях від асистентки в піар-агенції до директорки з маркетингу, працювала в мережевих агенціях SPN Ogilvy, PLEON Talan та компаніях Intertop і Pandora.
Останні 7 років очолює маркетинг-департамент компанії «Люксоптика» та успішно розвиває бренди «Люксоптика» і «CASTA», завойовуючи одну премію Effie за іншою.
О 12:30 Валерія Толочина розповість про свій шлях в рекламній індустрії студентам програм Art Direction, Copywriting, Strategy та Digital Marketing.
У сфері маркетингу, реклами та PR Валерія працює понад 18 років. Свою кар’єру розпочала в банківській сфері, після чого працювала з PR і маркетингом у мережі Eldorado, а у 2010 році вона очолила маркетинг департамент Intertop.
Зараз Валерія обіймає посаду Chief Marketing Officer у MEGOGO — одного з найбільших медіасервісів Східної Європи.
O 15:30 розпочнуться заняття для студентів програм Graphic Design Advanced, Illustration Advanced і Web Design. Їх першим лектором буде Андрій Бармалей — засновник і артдиректор студії Barmaleys.
Андрій працює у сфері дизайну понад 15 років, а його студія займається розробкою айдентики для закладів HoReCa, серед яких: Pie Spot, Mimosa, Публицист, Fish&pussycat, Пара Джанов, Автостанція та Adelle.
Також цієї суботи розпочнуть свої заняття з кураторами студенти програм Product Management і Creative Writing.
Студенти напрямку Contemporary Art розпочнуть свій шлях в КАМА 23 листопада о 19:30.
Провести вступну лекцію ми запросили Юлію Біляєву.
Юлія Біляєва – працює у багатьох медіа, не обмежуючи себе у реалізації власних висловлювань. Фото, живопис, відео, інсталяції, віртуальна реальність.
Вона виставлялась у Музеї сучасного мистецтва Одеси, галереї Sabsay в Копенгагені, художньому центрі “Шоколадний будинок” у посольстві США, Французькому культурному центрі та брала участь в Kyiv Art Week.
До зустрічі, куратори, лектори та #kama_studens і вітаємо зі стартом!
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-