Розпочались заняття осіннього набору #kama17
На початку листопада ми провели перші заняття для студентів осіннього набору вечірніх програм #kama17.
Першими своє навчання розпочали філммейкери та студенти напряму Fashion.
І впродовж двох тижнів стартували ще 16 курсів набору.
Програмна директорка КАМА Анна Кононенко:
Ми запустили новий напрям — ІТ, першим курсом якого став Product Management. Протягом чотирьох місяців разом з нашими кураторами Ніком Самойловим і Євгеном Тімченко ми навчатимемо, як керувати технологічними продуктами. А на наступний набір плануємо запуск ще декількох курсів напряму.
![кама_-155 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/11/kama_-155-scaled.jpeg)
Також цього сезону відбулися зміни у складі кураторів, про які хочеться окремо сказати.
Курс Digital Marketing ми запросили курувати одного з наших постійних лекторів — Володимира Галіку, CEO діджитал-агенції NGN. А саму програму курсу доповнили лекціями про роботу з інфлюенсерами, ключовими тактиками та стратегіями в B2B.
![кама_-156 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/11/kama_-156-scaled.jpg)
Курувати курс Strategy на цьому наборі після недовгої перерви буде автор його програми Олександр Шумило, крутий стратег, засновник агенції エッセンス, екс-бренд-лідер Fedoriv, який у КАМА викладає вже 7 років. Саша разом зі своєю партнеркою та сокураторкою курсу Оленою Головатюк доповнили програму для стратегів практичними завданнями та кейсами.
![Шумило_Головатюк | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/11/SHumilo_Golovatyuk.jpeg)
Новою кураторкою курсу Fashion з цього сезону буде Анна Земскова, екс-головна редакторка Harper’s Bazaar. Аня суперпрофесіоналка, в модній індустрії вже більше 15 років, і впевнена, що свій багатий досвід та експертизу передасть нашим студентам.
![кама_-172 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/11/kama_-172-scaled.jpg)
Напрям Contemporary Art, а саме курси Artist та Art Management протягом 6 років курували Лізавета Герман, Марія Ланько та Ольга Балашова. Лізавета та Марія наразі активно займаються підготовкою українського павільйону на Бієннале, і в цьому сезоні залишаться у складі наших лекторів. А курувати групи студентів художників і арт-менеджерів цієї осені ми запросили наших постійних лекторів Ксенію Малих і Валерію Шиллєр, які доповнили програму блоками по музейному маркетингу та фандрейзингу.
![photo_2021-11-17 18.21.14 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-17-18.21.14.jpeg)
![IMG_8570 (1) | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/11/IMG_8570-1.jpeg)
Впевнені, що всім нашим студентам дуже пощастило з кураторами і сподіваємось, що навчання в КАМА стане крутим новим етапом в їх житті.»
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-