НОВИЙ АВТОРСЬКИЙ КУРС ЗІ СТРАТЕГІЇ ВІД АНДРІЯ ФЕДОРІВА
Вже з наступного тижня почнуться заняття і профільні лекції у студентів весняного набору за напрямками «Art Direction», «Copywriting», «Digital» та «Strategy». У цьому наборі куратором курсу стратегії став Андрій Федорів.
«Бренд – душа бізнесу» – новий авторський курс Андрія Федоріва та унікальна методологія створення і управління брендом. Андрій вперше прочитає цю серію лекцій в Київській академії медіа мистецтв у рамках курсу «Strategy».
Курс створений як для власників бізнесу з обертом від $ 50 млн, так і для агресивних стартапів. У програму входить багато інтерактиву та спілкування з аудиторією. Програма курсу побудована на 16-ти річному досвіді практичної роботи в СНД, аналізі власних проєктів із запуску брендів у «польових умовах» з нестачею бюджету і часу, де міжнародні підходи вимагають адаптації.
«Бренд – це емоційний драйвер і головне джерело зростання бізнесу. Компанії, створені навколо цінностей бренду – сильніші й прибутковіші, ніж безликі корпорації,» – Андрій Федорів, засновник fedoriv.com.
Матеріал курсу ляже в основу книги, яка вийде восени 2014 року.
З повною програмою курсу можна ознайомитися на сайті Академії у відповідному розділі.
Про автора курсу:
– Маркетолог №1 в Україні – Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції, найбільшої професійної асоціації України в області реклами і маркетингу.
– З 1996 року керував розробкою і запуском декількох сотень брендів.
– Понад 3,5 роки керує маркетингом «Останкіно» – один з ТОП-3 брендів продуктів харчування Росії з оборотом понад $ 1 млрд.
– Викладач маркетингу та інновацій з 10-річним досвідом у провідній українській бізнес-школі KMBS, автор трьох курсів з маркетингу.
– Засновник компанії fedoriv.com, яка створює і керує брендами на ринках України, Росії та Казахстану.
– Харизматичний спікер, який нікого не залишить байдужим.
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-