ПРЕМІЯ PINCHUK ART CENTRE 2022
![pinchukAP22 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/09/pinchukAP22.png)
PinchukArtCentre продовжує прийом заявок на участь у 7-му конкурсі на здобуття Премії PinchukArtCentre – першої загальнонаціональної премії в галузі сучасного мистецтва длямолодихукраїнських художниць і художників віком до 35 років.
Крім головної премії розміром 250 000 гривень та двох спеціальних премій – по 60 000 гривен кожна – лауреати також отримають фінансову підтримку для проходження стажування, продовження навчання, участі в резиденціях або створення нових робіт. Відвідувачі виставки номінанток і номінантів у PinchukArtCentre шляхом голосування визначать володаря призу громадськості, який отримає премію в розмірі 25 000 гривень.
Лауреат головної премії автоматично стає номінанткою або номінантом Future Generation Art Prize 2023 – міжнародної артпремії для молодих художниць і художників.
«Протягом останніх 10 років Премія PinchukArtCentre була, с одного боку, інструментом, який підтримував та розвивав молоде покоління українських митців. А з іншого боку, кожен конкурс відкривав абсолютно нові імена для міжнародної громадськості та професійної спільноти.
Таким чином, якщо ви запитаєте мене, скільки нових імен ми відкрили, я відповім, що в міжнародному контексті – всіх художників та художниць-номінантів. Адже після участі в Премії вони розкриваються і демонструють свою творчість міжнародній аудиторії. Багато номінантів та номінанток так чи інакше були відомі українській мистецькій сцені, але Премія сприяє розвитку їхньої художньої практики та остаточному прийняттю українською аудиторією» – зазначив Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre.
Переможці Премії будуть оголошені міжнародним журі на церемонії нагородження в грудні 2022 року.
До складу відбіркової комісії Премії PinchukArtCentre 2022 року увійшли:
● Ольга Балашова, голова правління громадської організації Музей сучасного мистецтва, лекторка KAMA;
● Генадій Козуб, засновник BiruchiyContemporary art project;
● Ксенія Малих, керівниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre;
● Катерина Русецька, співзасновниця, програмна кураторка та проєктна менеджерка громадської організації «Культура Медіальна» та Центру сучасної культури у Дніпрі;
● Леся Хоменко, художниця, тьюторка курсу Artist і програмна директорка 2YP Contemporary Art y KAMA.
Більше про конкурс на сайті prize.pinchukartcentre.org
Прийом заявок триватиме до 31 жовтня 2012 року.
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-