ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ СТЕФАНА ЗАГМАЙСТЕРА “THE HAPPY FILM” В УКРАЇНІ
25 квітня в кінотеатрах мережі Планета Кіно в чотирьох містах України, Києві, Львові, Одесі та Харкові, пройшла прем’єра фільму всесвітньо відомого дизайнера Стефана Загмайстера.
До прем’єри в Україні фільм показували лише на фестивалях та на батьківщині Стефана – Австрії. Цього разу Україна випередила прем’єри в інших містах Європи та Америки, де Стефан живе та працює.
На прем’єрні покази до Києва за запрошенням КАМА та Планета Кіно прилетів з Токіо сам Стефан та презентував публіці свій фільм. Після перегляду на всіх гостей чекали напої від бренду Gazela нашого партнера GoodWine, а всі бажаючі змогли взяти автограф чи сфотографуватися на пам’ять зі світовою зіркою графічного дизайну.
Дякуємо всім за неймовірний вечір та sold out! Після прем’єри фільм можна буде подивитися до 2 квітня включно у кінотеатрах мережі чотирьох міст: Києва, Одеси, Харкова та Львова.
Обирайте своє місто і сеанс на сторінці мережі: https://planetakino.ua/movies/the_happy_film/
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-