WEBKAMA TALKS: ПАВЛО ОСТРІКОВ

Шоста онлайн-зустріч в новому сезоні пройде у вівторок, 27 жовтня. Нашим героєм буде Павло Остріков – один з найперспективніших молодих режисерів і сценаристів, лауреат кінофестивалю в Локарно, кінофестивалю “Молодість”, Одеського кінофестивалю, української кінопремії “Золота Дзиґа” та член Європейської кіноакадемії.

Серед його фільмів і нагород – короткометражний фільм “Mia donna” (2018) – кращий короткометражний фільм української кінопремії “Золота Дзиґа”, короткометражний фільм “Випуск` 97” (2017) – кращий короткометражний фільм Одеського кінофестивалю, кінофестивалю “Молодість”, приз молодіжного журі на кінофестивалі в Локарно, номінант Європейської кіноакадемії, короткометражний фільм “Голден лав” – кращий короткометражний фільм фестивалю “Відкрита ніч”.

Темою нашої розмови буде кіно і сценарії.

“WEBKAMA Talks” – це серія онлайн-зустрічей з кураторами, лекторами і запрошеними спікерами КАМА в неформальній діджитал-обстановці – так, як це б відбувалося в учительській КАМА.

Одна година лайв-трансляції з одним гостем, одним модератором і 101 питання з аудиторії. Живе спілкування та обговорення на задану тему. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною і активним учасником нашого креативного ком’юніті.

Участь безкоштовна, але обов’язкова реєстрація, щоб отримати лінк на зустріч.

Новини