«Жовтень» — більше, ніж кінотеатр
У межах практичної частини навчання, на кожному курсі студенти Kyiv Academy of Media Arts працюють з брифами й задачами від реальних клієнтів – локальних та міжнародних брендів. Особливою гордістю для KAMA цього сезону став кейс кінотеатру «Жовтень», над яким працювали одразу три курси вечірніх програм: Graphic Design Advanced, Filmmaking та New Media.
Так, студенти курсу Graphic Design Advanced, в межах дипломного проєкту отримали завдання розробити нову айдентику для кінотеатру з 90-річною історією. Вісім команд студентів під керівництвом кураторів Євгена Величева,— дизайнера Banda Agency та Дмитра Яринича,— програмного директора, куратора і тьютора KAMA, представили оновлений логотип, візуальні матеріали для соц. мереж, постери, навігацію та крутий мерч, які вже можна побачити у кінотеатрі та соц. мережах.
Автори концепції, яка вже «вийшла в ефір»:
Діана Терещук, Софія Фединяк, Олена Титаренко
Створити стиль не тільки виразний і сучасний, але й ефективний для такої інституції як Жовтень — непроста задача. Потрібно врахувати багато факторів — історичні референси, атмосферу, стилістичні особливості — саму будівлю, контекст в якому існує будь-яка візуальна ідентичність. Тому справа йшла скоріше про створення візуальної мови для спектра потреб Жовтня не тільки як кінотеатру, але й культурного феномену.
Команди провели дослідження аналогів і референсів схожих інституцій в Європі, але не більше, ніж це необхідно для розуміння візуального поля, в якому існуватиме графічна робота. Загалом, ми дуже задоволені роботою і співпрацею, вважаємо що це серйозний внесок у культурне середовище, як і сама діяльність Жовтня.
– Дмитро Яринич
Завданням студентів курсу Filmmaking було створити проморолик для кінотеатру в рамках фінальної практичної роботи на курсі. Кінотеатр «Жовтень» — це частка історії Києва, це багато історій глядачів і саме такими студенти бачать деякі з них.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОМО-РОЛИК НА YOUTUBE
Режисер: Анна Теременко
Продюсер: Олександра Гурова
1st AD: Олександра Гурова
Оператор: Макс Гуров
Монтаж: Анна Теременко, Олександра Гурова, Макс Гуров
Актори: Едуард Боєв, Анастасія Вавіліна
Кінотеатр Жовтень — вкрай важливий культурний landmark не тільки в межах Києва, а й усієї України. Тому ми з трепетом і великою відповідальністю підійшли до завдання оновлення стилю і створення комунікації для улюбленого місця.
Завданням було зберегти спадщину і зробити так, щоб і для нових, молодих глядачів це місце виглядало актуальним, адже кінотеатр знаходиться в центрі бурхливого сучасного культурного нічного життя, куди приїжджає безліч іноземців.
Ми хотіли зробити так, щоб ті, хто ходять на концерти на Нижньоюрківській або на вечірки на Кирилівській могли ототожнювати бренд з собою. І таким простим рішенням, мені здається, ми впоралися із завданням. Його робили студенти КАМА для самих себе.
– Сергій Вовк — куратор і креативний директор КАМА
А вже сьогодні студенти курсу New Media під керівництвом Photinus Studio: Макса Роботова, Івана Світличного та Лєри Полянськової запрошують поринути в історію українського кінематографа і на мить стати його обличчям.
На честь 90-річчя кінотеатру Жовтень студенти втілюють мрії в реальність за допомогою нових технологій і креативного мислення. У кожного охочого буде можливість перетворитися в улюбленого персонажа зі світу українського кіно, а також взяти безпосередню участь у розвитку культури медіасередовища.
Побачити на власні очі минуле, сьогодення, майбутнє і себе в трьох вимірах можна з 21 липня по 31 липня.
Чекаємо у Жовтні!
![photo_poster_1080_1080 (5) | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/08/photo_poster_1080_1080-5-e1628520633326.jpg)
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-