#KAMA_ALUMNI: Віктор Кіншов – керівний партнер агенції ROIBOY.
Віктор Кіншов – випускник курсу STRATEGY.
Віктор, ви навчалися в КАМА. Що змінилось в житті з того часу?
До КАМА я потрапив, працюючи в агенції вже близько чотирьох років. Хотілось систематизувати знання та досвід, які в мене були на той момент, «ковтнути свіжого повітря». Це був перший набір до Академії, так що ми були студентами #КАМА1.
Після закінчення курсу «Стратегія», я перейшов працювати з локальної до мережевої агенції – Havas Digital, а звідти мене запросили в ВКонтакте Україна.
Згодом ми з партнером створили власну performance-агенцію ROIBOY, яку розвиваємо вже 5 років.
Чим займаєтесь зараз?
У ROIBOY ми працюємо над закупівлею та монетизацією трафіку в Google, Youtube та соціальних мережах для проєктів по всьому світу. Займаємось виключно платним трафіком і його конверсією. Одна з відмінних особливостей нашої команди – повний віддалений режим роботи усіх співробітників. Це дає їм можливість спокійно пересуватися по всьому світу, а нам – зміцнити команду професіоналами з різних міст і країн.
Розкажіть про свої найцікавіші кейси.
Доволі довгий час ми співпрацюємо з дуже цікавими проєктами, такими як Goodwine, ttswtrs, brave! Factory та багатьма іншими.
Для мене привабливість нашої роботи в тому, що завжди є можливість спробувати себе в нових нішах, запусках на різні ринки – від Індії та Дубая до США.
Що б ви порадили тим, хто тільки починає працювати в креативній індустрії?
Мені б хотілось, щоб за креативом стояло більше розуміння того, як він допоможе досягненню головних цілей. Багато робіт, які я бачу, часто більше нагадують мем про рибов – красиве, але скоріше показує ніж продає. Важливо завжди задавати собі питання «навіщо?». Пораджу саме це.
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-