«День вчителя»
Для нас немає нічого більш надихаючого, ніж професійні досягнення та успіхи наших студентів і, звісно, лекторів і кураторів КАМА.
В портфоліо Олексія Пасічника – креативного директора, сценариста, режисера та тьютора курсу Filmmaking більш ніж 140 нагород локальних і міжнародних фестивалів реклами та телебачення. Та ось ще один привід для гордості за Олексія!
Перший короткометражний фільм Пасічника «День вчителя» отримав свій перший офіційний відбір на міжнародний кінофестиваль The Paus Premieres Festival.
Ми попросили його розповісти про те, як проходили зйомки фільму.
![photo_2021-12-09 23.55.10 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-09-23.55.10.jpeg)
«День вчителя» я зняв як свою дипломну режисерську роботу в Інституті журналістики, кіно та телебачення Київського Міжнародного Університету. Ідея фільму з’явилась із необхідності знімати його за свій рахунок, тому вся дія відбувається на одній локації – у ліфті. Я хотів зробити максимально несподівану для глядача історію, з різкими сюжетними поворотами. Було дуже цікаво досліджувати природу добра та зла, зрозуміти, наскільки людина готова залишатися людиною навіть в найбільш жорстких обставинах. Так, через три місяці, у нас був різкий та неоднозначний сценарій. Цікаво, що зйомки проходили в спеціально збудованій за один, але дуже довгий день, декорації.
Фільм би не вийшов, якби не команда, яка працювала над ним разом зі мною. Це соавтор сценарію Настя Лежньова, оператор-постановник Деніс Лущик, прекрасні актори Костя Данілюк, Даша Кривошей та Катя Шенфельд, і звісно, продакшн No Stars, а саме Лера Гаврилова та Ваня Крутоус, а також ще багато інших чудових людей. В результаті з’явився фільм, який жодного не залишає байдужим. Сто із можливих ста на захисті диплому та ось зараз відбір на міжнародний кінофестиваль The Paus Premieres Festival тільки підтверджують це».
![photo_2021-12-09 23.55.00 | Kyiv Academy of Media Arts](https://www.k-a-m-a.com/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-09-23.55.00.jpeg)
Ми щиро вітаємо Олексія та бажаємо успіхів!
Новини
-
OPEN CALL! ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНІМ НАПРЯМОМ "ПРАКТИКА ПРО МИСТЕЦТВО, ПАМ’ЯТЬ ТА ІСТОРІЮ"
Відкриваємо набір на грантове навчання в КАМА за освітнім напрямом: Практика про мистецтво, пам’ять та історію. Поглиблений курс.
-
13 Липня - 12:00
Марія Гаврилюк
на Saturday Screen & BrunchРазом із засновницею Gunia Project Марією Гаврилюк та студентами напряму Fashion поговорили про популяризацію української культури, перетворення хобі на великий бізнес та виклики сьогодення.
-
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024
Літо в розпалі, а це значить, що настав час для Літньої Школи в КАМА! Цього року на вас чекають інтенсиви та воркшопи, які допоможуть опанувати сучасні навички у світі брендингу та контенту.
-
2024-07-19 19:00:00
Презентація нової освітньої
програми напряму
Contemporary ArtДруга презентація програми “Практика про мистецтво, пам’ять та історію” та лекція від викладача Колумбійського університету Луї Бікфорда.
-
KAMA: CANNES LIONS
SCREENING #24 – ФОТОЗВІТФотозвіт з показу переможців фестивалю креативності Cannes Lions 2024!
-
РАНОК В КАМА:
ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ
– ФОТОЗВІТ27 червня ми провели ранок в компанії сюрреалістичного документального художника Олексія Кондакова.
-