WEBKAMA TALKS — ЦЕ СЕРІЯ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧЕЙ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ З КУРАТОРАМИ, ЛЕКТОРАМИ ТА ЗАПРОШЕНИМИ СПІКЕРАМИ КАМА В НЕФОРМАЛЬНІЙ ОБСТАНОВЦІ ІНТЕРНЕТУ ТАК, ЯК ЦЕ ВІДБУВАЛОСЯ Б У ВЧИТЕЛЬСЬКІЙ.

Одна година лайв-трансляції з одним гостем, одним модератором та 101 питанням з аудиторії. Живе спілкування та обговорення заданої теми. Прямі питання і такі ж відповіді.

Підключайтеся, цікавтеся, розвивайтеся, ставайте частиною нашого креативного ком’юніті, а також активним його учасником.

Нашими героями вже були: Дмитро Яринич, Ілля Найшуллер, Руслан Багінський, Олег Томін, Леся Хоменко, Валентин Панюта, Наталія Тачинська, Даша Зарівна, Антон Іванов, Антоніо Лукіч, Катя Котляр, Іван Дорн, Анатолій Рогальський, Володимир Яценко, Аня Баздрева, Слава Балбек, Наріман Алієв, Дмитро Глуховський, Сергій Малецький, Віталій Юрасов, Гліб Гусєв, Антон Або, Денис Іванов, Роман Пашковський, Антон Шнайдер, Оксана Гошва, Олександр Чорний, Наталка Ворожбит, Павло Остріков, Антон Слєпаков, Олексій Тарасов, Тетяна Лукінюк, Таня Муіньо, Олексій Приходько, Анна Земскова та Григорій Фатьянов.

А щоб надихнутися перед наступною зустріччю пропонуємо послухати подкаст-версію попередніх WEBKAMA Talks за лінком.
soundcloud.com/w-e-b-k-a-m-a

Чекайте на нові анонси вже незабаром!

Попередні події

ПОДКАСТ WEBKAMA